Çin Malı Tablet Alınır mı?

Merhaba,

Bugün sizlere bir tavsiye yazısı yazmak istedim. Çin malı tablet alınır mı? Konusuna değineceğim. :) Yine her zamanki geleneğimi bozmadan maddeler halinde yazmak istiyorum. :)

Çin Malı Tablet Alınır mı?

  • Arkadaşlar buna net cevabım hayır! Bu yazıyı yazmamın sebebi ise bu hayır cevabın nedenleridir.
  • Neden Çin malı tablet alınmaz? Ben iki adet çin malı tablet kullandım. Ve sonu hep hüsranla sonuçlandı. Sürekli olarak gereksiz kasmalar ve donmalar oldu. Güncelleme hiç uğramadı. Malzeme kalitesi berbattı. Merdiven altı üretimden ne bekliyoruz ki?

Peki Ne Yapmak Gerekir?

  • Bir Çin malı tablet 100-200 TL’dir. Bunun yerine 100 daha koyup merdiven altı üretim olmayan en azından teknik destek veren bir firmadan tablet alabilirsiniz. Gereksiz kasılma donma sorununuz olmaz. Fazla radyasyona da maruz kalmazsınız.

Ucuz Fiyatlı Hangi Tableti Almalıyım?

  • Tablet alımında ilk önerim iPad ancak madem ucuz fiyatlı istiyorsunuz Android alacaksanız ilk tercihiniz Asus olsun uygun fiyatlı olarak da Asus MemoPad ya da Samsung Galaxy tab 3 serilerine bakabilirsiniz. Windows tablet almak istiyorsanız da maalesef uygun fiyatlı bir seçenek sunamayacağım. Yani Windows tablet istiyorsanız 1000 TL’nin altında almayın. Ayrıca iPad alacaksanız en düşük alacağını model iPad air ya da iPad mini olsun.

Umarım yararlı bir yazı olmuştur arkadaşlar. Yazımızı özetleyecek olursak; Çin malı tablet almayın. Onun yerine gidin çok az daha para katarak marka bir tablet alın. Sizde kafayı yemeyin. :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir